Ana sayfa Haberler

Çeşitli havuz tipi su arıtma tasarımı

Sertifika
iyi kalite Yüzme Havuzu Kartuş Filtresi satış için
Müşteri yorumları
Sevgili qeenly, iyi işin için teşekkürler. sen iyi bir tedarikçisin. çok dikkatli, çok kibar ve çalışkansınız. Sizinle uzun vadeli çalışmak istiyor.

—— Dan Clark

Pompa iyi çalışıyor ve havuz suyunu sorunsuz şekilde filtreliyor. Bu dayanıklı bir üründür. Muhtemelen yıllarca sürecek ... tedarikçi için teşekkürler.

—— Terence Ong

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Çeşitli havuz tipi su arıtma tasarımı

Çeşitli havuz tipi su arıtma tasarımı
İlk olarak, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu

Tüm yıl boyunca çalışması gereken kapalı yüzme havuzunun özelliklerine göre, birinci sınıf lüks ve eğlence amaçlı, kış ve yaz yoktur, bu nedenle genellikle sabit bir sıcaklık ve nem yüzme havuzudur.

Kapalı yüzme havuzlarında sık karşılaşılan sorunlar:

1) Yüzme havuzunun terleme özelliklerinden dolayı, iç ortam havasının bağıl nemi çok yüksektir ve nemli klor içeren hava bina yapısının korozyonuna ve dekorasyonun zarar görmesine neden olabilir;

2) İç havuz sabit sıcaklığının enerji tüketimi çok yüksek ve işletme maliyeti yüksek.

çözüm:

1. Yüzme havuzu su sirkülasyonu metodu ters akım sirkülasyonu kullanmak için tercih edilir. Güçlü yönleri esas olarak:

1) Filtreleme doğruluğu daha yüksektir ve döngü daha tamamlanmıştır;

2) Sistem daha mükemmel ve koruma daha basit: tüm sistem altı parçadan oluşuyor: sirkülasyon, filtrasyon arıtımı, dezenfeksiyon ve oksidasyon, su kalitesi dengesi, sabit sıcaklık ve nem ve sistem izleme. Her parça bağımsız fonksiyonlara sahiptir ve sistem organik maddelerin kombinasyonundan oluşur. Havuz suyu, havuz suyunu temiz, hijyenik ve konforlu bir özelliğe getirmek için arıtılır.

Şekil 2'de gösterildiği gibi, havuz suyu ısıtma termostatı ekipmanı, hava kaynaklı ısı pompasını kullanmak için tercih edilir, suyun ilkesini ısıtmak için sıcaklığın sıkıştırılması yoluyla havadaki ısıyı emmektir, şimdi en enerji verimli ısıtma yöntemidir.

3, havuzun kapalı nem alma:

Su yüzeyinin terlemesi nedeniyle, odadaki bağıl nem çok yüksektir. Havuz havasındaki klor içeren hava soğuk olduğunda su içinde yoğunlaşır, bu da havuz alanı ve bitişik alanın yapı yapısını paslandırır. Entegre nem alma ısı pompası seçilebilir. Isı pompası, yüzme havuzu suyu ve sıcak su, havuz odası hava nem alma ve iç mekan klima ile entegre bir ısı pompasına sahiptir. Isı pompası genellikle yeni bir hava egzoz fonksiyonuna ve bir ısı geri kazanım fonksiyonuna sahiptir.

İkincisi, açık halka açık yüzme havuzu

Açık yüzme havuzunun kısıtlamalarına ve uygulama gereksinimlerine göre, alan çoğunlukla 600-1200 m2'dir ve şekli çoğunlukla düzensizdir ve yetişkin havuzuna, çocuk havuzuna ve masaj havuzuna (isteğe bağlı) ayrılmıştır. Yüzme havuzu geçit ortasında bir zorla duş ve daldırma dezenfeksiyon havuzu bulunmaktadır. Açık yüzme havuzlarının çoğu, her yıl yerel sıcaklığa göre ayarlanan normal sıcaklıktaki yüzme havuzlarıdır.

çözüm:

1. Açık yüzme havuzu su sirkülasyon yöntemi, akış aşağı akış tipini benimser: havuzun dibinde bulunan dönüş suyu çıkışı ile arındırılır ve daha sonra havuzun ucuna veya yan duvarın altındaki su besleme portu ile havuza gönderilir su yüzeyi.

Güçlü Yönler: Geri dönen su ve drenaj maliyeti nispeten düşüktür, dolaşımdaki su boru hattının planlaması basittir ve cenaze sığdır; sistemin enerji tüketimi düşüktür ve koruma sonraki aşamada nispeten uygundur; Su kalitesi tatmin edici bir şekilde uygulanabilir.

Hatalar: Havuzun dibinin kir tutması kolaydır ve havuz duvarından geçen birçok boru hattı vardır. Kanalizasyon cihazını çıkarmak için diğer ekipmanlara ihtiyaç vardır.

2, havuz suyu dezenfeksiyonu ultraviyole dezenfeksiyon veya kimyasal dezenfeksiyon ilaçları dezenfeksiyon kullanımını savunmaktadır!

Pub Zaman : 2019-03-27 17:45:24 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Sichuan Great Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. qeenly zeng

Tel: 86-13658050402

Faks: 86-28-62605087

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)